Zlatý partner

Red Hat je společnost, produkující Red Hat Enterprise Linux, významnou komerční linuxovou distribuci, JBoss Enterprise Middleware, Red Hat Enterprise Virtualization, Red Hat Enterprise MRG a software pro cloud computing. Dále tato společnost poskytuje služby v oblasti konzultace, tréninků a certifikace.
Red Hat Czech, s.r.o.
 

Stříbrný partner

Bronzový partner

CESNET je sdružení vysokých škol a Akademie věd  České republiky, které provozuje a rozvíjí národní e-infrastrukturu pro vědu, výzkum a vzdělávání. Představuje transparentní prostředí pro přenos, ukládání a zpracování vědeckých dat pro subjekty zabývající se výzkumem a vývojem bez ohledu na to, v jakém odvětví je provádí. Mezi hlavní složky e-infrastruktury CESNET patří vysoce výkonná národní komunikační infrastruktura, národní gridová infrastruktura, datová úložiště a prostředí pro spolupráci distribuovaných týmů. Tyto hlavní části e-infrastruktury jsou doplněny o další nástroje a služby jako např. řízení přístupu ke zdrojům a nástroje pro zajištění bezpečné komunikace a ochranu dat. CESNET poskytuje vysoce kvalitní, flexibilní, bezpečné a spolehlivé komplexní ICT služby pro výzkumnou komunitu ČR. V mezinárodním kontextu je CESNET součástí panevropské páteřní sítě GÉANT a součástí panevropské gridové infrastruktury EGI.
CESNET, z. s. p. o
 

ACTIVE 24 patří mezi největší české poskytovatele webhostingových služeb. Na sdíleném hostingu umožňuje automatickou instalaci oblíbených open-source systémů jako jsou WordPress, WooCommerce, Joomla a Drupal rovnou při zřízení služby nebo kdykoliv dodatečně z administračního rozhraní zákaznického centra. Na svých webových stránkách publikuje sérii článků a videotutoriál s řadou tipů a triků, jak si s těmito nástroji poradit.
ACTIVE 24, s.r.o.
 

Sponzor kávy

Partner

Rádio Beat je celoplošné rockové radio, které v Brně vysílá na 91.0 MHz.
Rádio Beat
 

Hlavní pořadatel

OpenAlt je spolek jehož cílem je podporovat a propagovat open source v celé šíři jeho paradigmaticého pojetí (hardware, software, data, věda, vzdělávání, vládnutí, ..). Základem je pro nás organizace konference OpenAlt, která představuje otevřenost jako odpověď na technické a společenské výzvy.
OpenAlt
 

Spolupořadatel

Fakulta informačních technologií VUT v Brně poskytuje vzdělání a výzkum v oboru informačních technologií. Nabízí studium v tříletem bakalářském, v devíti různých navazujících dvouletých magisterský studijní programech a v doktorském studijním programu. Výzkum tvoří velmi významnou část aktivit FITu. Provádí ho akademičtí pracovníci, výzkumníci zaměstnaní fakultou, studenti v doktorském studijním programu a také studenti v posledním roce jejich magisterského studia.
FIT VUT Brno